logo
logo
logo
logo
logo
Courses Images
  • KARİYER AKADEMİSİ

Proje Adı

KARİYER AKADEMİSİ

Proje Amacı

Eğitim ve gelişime katkı sağlamak, iletişim kurma yeteneğini geliştirmek, kişisel gelişime yardımcı olmak amacıyla düzenlenmektedir.

Proje Hedefleri

• Branş eğitimlerinin yanında vatandaşlarımıza seminer, konferans vb. şekillerde bilgiler aktarabilmek. • Bireylere nitelik kazandırmak. • Bireylerin kişisel gelişimlerini sağlamak ve alanlarında donanımlarını arttırmak.

Proje Hedef Kitlesi

Proje İçeriği

Kariyer Akademisi kapsamındaki planlanan seminer konuları; Etkili İletişim Becerileri ve Beden Dili Etkili Sunum Teknikleri Kurumsal İmaj - Kurum Kültürü Nezaket ve Protokol Kuralları Stres ve Öfke Kontrolü Zaman Yönetimi Liderlik ve Motivasyon İletişim ve Empati Telefonda Etkili Konuşma Cv Hazırlama ve Mülakat Teknikleri Güzel Konuşma ve Hitabet Meslek Etiği Öğrenmeyi Öğrenme Örgütsel İletişim Sosyal Medya Bilgi Güvenliği Siber Suçlarla Mücadele İmza ve Yazıda Karakter Analizi

KATILIM BELGELERİ NE ZAMAN ALINACAK? Katılımcılar, katılım belgelerini seminer sonunda alabileceklerdir.

KARİYER AKADEMİSi’NE KİMLER KATILABİLİR? Kariyer Akademisi’ne 14 yaşını bitirmiş herkes katılabilir.

NASIL BAŞVURABİLİRİM? Kariyer Akademisi’nin seminerlerinden yararlanmak için buraya tıklayarak seminerler bölümünden başvuru yapabilirsiniz. •Kontenjanı dolan seminer programları başvuru listesinden kaldırılacak. •Seminerler ilan edilecek olan tarih ve mekanlarda gerçekleştirilecektir.

Proje Faaliyeti

;